inwestycje

Zdania na temat koszulek z logo firmy są podzielone – mają zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Analizując wysuwane argumenty można zauważyć, że koszulki z logo są świetne w wielu sytuacjach, ale nie nadają się do wszystkich celów.

Korzyści z zastosowania koszulek firmowych

Koszulki dla pracowników są tanim sposobem, by umacniać identyfikację wizualną firmy. Pracownicy w takich koszulkach wyróżniają się wśród klientów i dzięki temu klientom łatwiej znaleźć osobę, która może im udzielić pomocy. W pamięć zapadają też charakterystyczne dla firmy kolory, logo czy nazwa. Koszulki są też świetne dla hostess, które pracują dla nas prowadząc akcje promocyjne, roznosząc ulotki, rozdając gadżety na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych. Wyposażenie pracowników w koszulki jest najłatwiejszą i najtańszą metodą, by wprowadzić w firmie ujednolicony dress code. Tworzenie całego kompletnego stroju jest o wiele bardziej kosztowne i problematyczne, a często same koszulki są wystarczające.

Kiedy nie stosować koszulek z firmowym nadrukiem?

Czasem firmy wykorzystują koszulki reklamowe, by rozdawać je klientom, traktując je jako gadżet. Jednak zazwyczaj jest to błąd. Tylko nieliczne firmy mają logo, które ludzie chętnie noszą nawet jeśli nie mają z daną firmą nic wspólnego. Pomijając marki modowe, są to koszulki z logiem gigantów np. największych marek motoryzacyjnych. Nikt modnie ubierający się raczej nie będzie chodził po ulicach w koszulce przykładowo z logo Zakładu Utylizacji Odpadów. W najlepszym razie koszulki takie zostaną schowane do szaf jako koszulki do spania. Bardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że t-shirty takie trafią do kontenerów z odzieżą używaną, a przecież nie o to nam chodzi. A już na pewno nie o to, by koszulce z nazwą naszej firmy chodził jakiś bezdomny. Nie inwestujemy w koszulki reklamowe po to, by miały negatywne skojarzenia. Musimy szanować nasze firmowe atrybuty. Jeśli więc chcemy podarować gadżet reklamowy klientom, to zdecydowanie lepiej sprawdzą się długopisy czy kubki. Zarówno koszulki, wspomniane kubki, torby znajdziemy w świetnym narzędziu o nazwie Kreator Koszulek. Wystarczy wybrać odzież lub inny gadżet i dosłownie w kilka minut jesteśmy w stanie przygotować nasz firmowy nadruk.